Facebook Pixel
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

O nás

NÁŠ PŘÍBĚH
 

S podnikáním v oboru začínal Pavel Bauer v roce 1992 v Palečkově mlýně v Třebíči, v bývalém skladu potravin S+K. Zde začínal s velkoobchodním prodejem cigaret. Od roku 1997 se osamostatnil a na místě dnešní restaurace Black house v Třebíči si otevřel vlastní velkoobchod. Rozšířil sortiment o alkohol, pivo, nealkoholické nápoje, kávu a další sortiment zboží do provozoven pohostinství a potravin. V červnu 2000 se velkoobchod opět přestěhoval, tentokrát do větších prostor bývalé hasičárny v Třebíči Borovině, kde sídlí dodnes. V témže roce se firma přetransformovala z fyzické osoby na společnost JIPA Bauer s.r.o.. Velkoobchod se zabývá převážně distribucí cigaret a tabákových výrobků v regionu Vysočina a Jihomoravský kraj. Po dohodě jsme ale schopni zavézt zboží kamkoliv v ČR. Zásobujeme trafiky, večerky, hospody, hotely, čerpací stanice a samozřejmě zboží zavezeme také zákazníkům kteří např. pořádají oslavu narozenin, svatbu, zábavu, ples a další společenské akce. A nezahálíme ani v ostatním sortimentu, nabízíme široký výběr piva, alkoholu, nealko nápojů, kávy a potravin.

Současně se zabýváme také maloobchodním prodejem, máme dvě prodejny Třebíči a jednu v Moravských Budějovicích. V areálu velkoobchodu na Pražské ulici v Třebíči provozujeme prodejnu Cash Carry kde si také běžný zákazník může nakoupit za velkoobchodní ceny vše co nabízí velkoobchod, s výjimkou cigaret u kterých z důvodu legislativy je třeba dodržet kolkovou cenu. Na prodejně také najdete zboží s ohroženou dobou minimální trvanlivosti, ale za velmi výhodné ceny, slevy jsou až 50% oproti normálním cenám.

Současný vývoj maloobchodního prodeje směřuje čím dál více k prodeji přes internet, také u nás máte možnost nakoupit přes e-shop. Zboží můžete objednat a vyzvednout, případně objednat a nechat si přivézt k Vám domů. Bližší informace najdete na našem e-shopu.


 

Cash & carry Bauer – velkoobchod pro každého


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete zde přímo nakupovat nebo si pouze vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu.

Adresa: Pražská 986, Třebíč 674 01

Otevírací doba:
Po - Pá 7.00 - 19.30
So - Ne 8.00 - 19.30

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

 

MALOOBCHOD

Večerka Bauer, Třebíč


Adresa: Karlovo nám. 23/17, Třebíč 674 01

Email: bauervecerka@seznam.cz

Telefon: 775 302 944

Otevírací doba:
Po - Pá 7.00 - 20.00
So 8.00 - 18.00
Ne Zavřeno

 

MALOOBCHOD

Tabák SPECIÁL Moravské Budějovice


Adresa: Náměstí míru 6, Moravské Budějovice 676 02

Email: budejovice@jipabauer.cz

Telefon: 723 218 065

Otevírací doba:
Po - Pá 5.30 - 18.00
So 6.30 - 12.00
Ne Zavřeno

Naše specialita

Nabízíme velmi širokou nabídku tabákových výrobků.

 

Nabízíme

U nás najdete velmi širokou nabídku alkoholu, piva, nealkoholických nápojů a tabákových výrobků.

 

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaši poptávku po specifických značkách nápojů a tabákových výrobků.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost.

 

Recenze

Máme už stovky spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.